Dolac Malta, Malta

Najam, Stan, četverosoban, Sarajevo, Dolac Malta

Moderan namješten četverosoban stan sa garažom na Dolac Malti

1 3 93m2
Na upit

OPIS NEKRETNINE

PROSTOR Vam izdaje fiskalni račun za svaku uslugu! Vaša sigurnost je naša obaveza!

Izdaje se moderan namješten četverosban stan površine 93m⊃2; na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom u ulici Malta. Stan se nalazi na dobroj lokaciji u blizini zgrade BH Telecoma.

U neposrednoj blizini nalazi se velika ponuda sadržaja te su svega par minuta lagane šetnje su shopping centri, Osnovne i srednje škole, vrtić, supermarketi, ugostiteljski objekti, banka, apoteka, trolejbuska i tramvajska stanica, dječija igrališta i parkovi, kao i popularno Vilsonovo šetalište.

Stan je moderno opremljen i sastoji se od dnevnog boravka koji je u kombinaciji sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, toaleta, kupatila, ostave i lođe.

LOKACIJA Stan se nalazi na 4 . spratu stambene zgrade u ulici Malta.

SADRŽAJ Stan se sastoji od dnevnog boravka koji je u kombinaciji sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, toaleta, kupatila, ostave i lođe.

STANDARD Centralno grijanje iz Toplana (sa termoregulatorom i kalorimetrom). Vanjska i unutrašnja drvena stolarija. Parket u svim prostorijama. Keramičke pločice u kupatilima i kuhinji. Interfon. Kablovska TV. Telefon. Internet. Lift.

NAPOMENA navedena tražena cijena predstavlja preporučenu cijenu za predmetnu nekretninu. Vlasnik nekretnine zadržava pravo da u svakom trenutku do pismenog zaključenja Rezervacije, Predugovora, Ugovora o zakupu ili Ugovora o kupoprodaji nekretnine prihvati cijenu koja može biti niža, ista ili viša od preporučene, ponuđenu od strane kupca/zakupca kojeg vlasnik odabere uz posredovanje agencije. 


 

Prikaži cijeli tekst Sakrij tekst
Dogovorite obilazak ove nekretnine
Adin Jašar
Adin Jašar
Br. certifikata: 01-01.1-242/22
Poslovnica Stari Grad
Opšte informacije

Reg.br.agencije: 13/2022

Broj nekretnine: 317i/2025

Tip nekretnine: Stan

Tip akcije: Najam

Cijena: Na upit

Lokacija

Adresa: Malta

Grad: Sarajevo, Dolac Malta

Osnovne informacije

Površina nekretnine: 93m2

Broj soba: 4

Broj spavaćih soba: 3

Broj kupatila: 1

Broj toaleta: 1

Godina izgradnje: 2014

Godina zadnje adaptacije: 2025

Sprat: 4/9

Sadržaji nekretnine
Garaža
Lođa
Ostava
Blindo vrata
Nova kuhinja
Klima
Lift
Namješteno
Električna energija
Internet
Telefon
Kanalizacija
Kablovska TV
Interfon
Voda
Javni Parking
Struja
Grijanje
Centralno Toplane
Stolarija
Drvena
Adin Jašar
Adin Jašar
Br. certifikata: 01-01.1-242/22
Poslovnica Stari Grad