Prodaja, Stan, dvosoban, Istočno Sarajevo, Lukavica
Namješten dvosoban stan sa balkonom u mirnom dijelu naselja Lukavica, ul. Srpskih vladara
OPIS NEKRETNINE
PROSTOR Vam izdaje fiskalni račun za svaku uslugu! Vaša sigurnost je naša obaveza!
Prodaje se namješten dvosoban stan sa balkonom na trećem spratu uknjižene površine 43,6m2 u ulici Srpskih vladara, u mirnijem dijelu naselja Lukavica. Zgrada u kojoj je smještena predmetna nekretnina izgrađena je cca. 2000. godine i do dan danas je uredno i redovno održavana.
Predmetna nekretnina se nalazi u originalnom stanju od samog useljenja u zgradu ali je uz optimalno održavanje u izvanrednom stanju. Budući kupci uz minimalna ulaganja mogu nesmetano živjeti u ovom stanu.
Stan se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje, hodnika, spavaće sobe, ostave, kupatila i balkona.
U neposrednoj blizini zgrade smješten je veliki broj zajedničkih parking mjesta te je korištenje automobila uveliko olakšano. Također, predmetna nekretnina je smještena u blizini autobuske stanice pa se sa ove lokacije pristupa svim tačkama grada bez velikih poteškoća.
Za sve informacije o ponudi i svim ostalim pojedinostima pozovite Vašeg agenta Mob/Viber/ Whatsapp: Kemal Šošić +387 62 813 873 ili pošaljite email na: sosic@prostor.ba
LOKACIJA
Predmetna nekretnina je smještena na trećem spratu stambene zgrade u ulici Srpskih vladara, preko puta glavne autobuske stanice Istočnog Sarajeva, u mirnijem dijelu naselja. Nalazi se unutar manje trospratnice izgrađene 2000 godine, sa zajedničkim parkingom ispred samog ulaza. U neposrednoj blizini su smješteni kafići, šetališta, prodavnice i sportski centri, što omogućava udoban i praktičan boravak. Lokacija je udaljena svega 3 minute šetnje od trolejbuske i autobuske stanice na Dobrinji, što je čini jako dobro povezanom lokacijom.
SADRŽAJ
Stan se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje, hodnika, spavaće sobe, ostave, kupatila i balkona.
STANDARD
Grijanje je osigurano uz plinske peći te klimu konverter. Vanjska stolarija je drvena, Unutrašnja stolarija je drvena. Podovi u sobi, dnevnom boravku i trpezariji izvedeni su od laminata, dok je hodnik, ostava, kuhinja i kupatilo obloženo pločicama.
FINANSIRANJE putem ugovora o saradnji sa većinom vodećih banaka u mogućnosti smo da Vam ponudimo u svakom trenutku najpovoljnije uslove finansiranja kupovine nekretnina na tržištu. Zašto plaćati veću kamatu nego što to morate i zašto trošiti Vaše vrijeme na obilaženje banaka, kada naš agent to može obaviti za Vas brzo i efikasno. Ova usluga je potpuno besplatna za Vas bilo da kupujete nekretninu iz naše ponude ili na neki drugi način! Niste se još odlučili koja je nekretnina prava za Vas, a znate da trebate finansiranje? Kontaktirajte već danas jednog od naših agenata kako bi provjerili koja banka je spremna da Vas finansira po najboljim uvjetima i do kojeg maksimalnog iznosa!
NAPOMENA navedena tražena cijena predstavlja preporučenu cijenu za predmetnu nekretninu. Vlasnik nekretnine zadržava pravo da u svakom trenutku do pismenog zaključenja Rezervacije, Predugovora, Ugovora o zakupu ili Ugovora o kupoprodaji nekretnine prihvati cijenu koja može biti niža, ista ili viša od preporučene, ponuđenu od strane kupca/zakupca kojeg vlasnik odabere uz posredovanje agencije.